Bugun...


Dönüşüm Rüzgârına Hazır Mısınız?
Robotik sistemlerden yapay zekâya, 5G’den bulut bilişime kadar pek çok konu bu zirvede paydaşların ilgisine sunulacak.

Dönüşüm Rüzgârına Hazır Mısınız?

Robotik Devleri Akın Edecek

3 gün sürecek fuar; finans, eğitim, sanayi, ekonomi dahil olmak üzere hemen hemen tüm sektörleri etkisi altına alan dijitalleşme olgusu çerçevesinde pek çok detaya ev sahipliği yapacak. 3 gün sürecek fuar kapsamında; sanayi devleri, OSB’ler, teknokent firmaları, ticaret ve sanayi odaları ile KOBİ’ler bir araya gelecek. 3D yazıcı, robotik sistemler, IoT, siber güvenlik, yapay zeka, otonom araçlar, akıllı bina, sensör, yazılım, bilgisayar, bulut bilişim, enerji yönetim sistemleri, iş zekası ve büyük veri gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar da bu önemli fuarda katılımcı olarak yerini alacak.

Bunun yanında; bankalar ve sigorta şirketlerinin yanı sıra, borsalar, dijital para şirketleri, fintech, IT, proje ve danışmanlık şirketleri de İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi’nde olacak. HYF Fuarcılık tarafından düzenlenecek, fuar, Sektör  firmalarını ve hedeflenen 25 bin profesyonel ziyaretçiyi ağırlayacak.

Dijital dönüşümde yerini almak isteyen ziyaretçiler burayı tıklayarak kaydını oluşturabilir, daha detaylı bilgi için Digital Impact Katoloğu’nu indirebilirler.

Dijital Dönüşümde Dev Zirve 28 Kasım’da Başlıyor

Digital Impact, İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi; dijital dönüşüm odağında, 28- 30 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde birçok üst düzey firma ve 20 bini aşkın profesyonel ziyaretçi ile kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Teknolojinin baş döndürücü gelişimi ile günümüzde iş süreçleri ve iş yapış şekillerinde önemli değişiklikler meydana geldi. Öyle ki, yeni dönem endüstri ve yeni nesil teknolojilerle birlikte değişen üretim algısı, geleceğin tüm teknolojilerine ışık tutmaya devam ediyor.

Bu kapsamda; düzenlenecek Digital Impact, İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi, 28-30 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

Bu yıl düzenlenecek fuarda, dijital etkinin sanayiye, ekonomiye ve haberleşmeye etkisi tüm yönleriyle ele alınırken, sektörün uzman isimleri de dijital dönüşüme dair fikir paylaşımlarıyla yerini alacak.

Fuarda aynı zamanda; değişime dair yol haritasının da oluşturulması konusunda bazı sorulara yanıt aranacak.

Fuar; finans, eğitim, sanayi, ekonomi dahil olmak üzere hemen hemen tüm sektörleri etkisi altına alan dijitalleşme olgusu çerçevesinde pek çok detaya ev sahipliği yapacak. 3 gün sürecek fuar kapsamında; Dijital sanayi ve Endüstri 4.0, dijital ekonomi, 5G ve nesnelerin interneti konularında sunumlar yapılırken, bu alanlarda ürün ve hizmetleri olan işletmelerin çözümleri de ziyaretçilere sunulacak.

Digital Impact Fuarı Teknoloji Dünyasını Bir Araya Getirecek

28-30 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek Digital Impact, İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi, sanayi, ekonomi ve haberleşme alanlarında dijitalleşmenin geldiği son noktaya ışık tutacak.

Dünyadaki dijital dönüşüme ayak uydurmak için düzenlenen etkinliklere, Kasım ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek “Digital Impact, İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi” de ekleniyor. Sanayiciler, OSB’ler, teknokentler, teknokent firmaları, ticaret ve sanayi odaları, KOBİ’lerin ilgi göstereceği etkinlik, dijitalleşmenin sanayi, ekonomi ve haberleşme alanlarına yansımalarını irdeleyecek.

28-30 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Fuar, dünyanın en hızlı gelişen bölgesi ve kıtalarının kesişme noktasında, sanayi, ekonomi ve iletişim sektörlerinde, Endüstri 4.0 finansal teknolojiler, nesnelerin interneti ve 5G temalarında, yeni iş bağlantıları kurma, sektörün önde gelen isimleriyle bir araya gelme fırsatı sunacak.

Yüzlerce Firma, Binlerce Ziyaretçi

HYF Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek fuar ve zirve, finans, eğitim, sanayi, ekonomi dahil olmak üzere hemen hemen tüm sektörlerde geçerliliği olan dijitalleşme olgusunu ele alacak. Üç gün sürecek etkinliğe, birçok nitelikli üst düzey firmanın ve 20 bini aşkın ziyaretçinin katılması bekleniyor. Üst düzey yetkililerin katılımının yüksek olması beklenen fuarda, bu alanda hizmet üreten firmaların çözümleri sergilenecek.
Bu haber 79 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI