Bugun...


Bitcoin Tahminleri Tutan Analiste Göre, Ethereum
Bitcoin Tahminleri Tutan Analiste Göre, Ethereum Yakında Bu Seviyeleri Görebilir!

Bitcoin Tahminleri Tutan Analiste Göre, Ethereum

Bitcoin ve kripto piyasası, son birkaç gündür büyük bir volatilite gördü. Bitcoin’in keskin salınımları Ethereum gibi altcoin’lerin onu takip etmesine ve bazı önemli dalgalanmalar yaşamalarına yol açtı. Son zamanlarda güçlü bir yükseliş yaşayan Ethereum, bu son kazanımların bir kısmını sildi ve şimdi yana doğru ticaret yapıyor. Bir analist, ETH’nin son ralli sırasında anahtar yüksek direncini 150 dolara çekebildiğini ve buradan kesin olarak reddedilmesinin bir sonraki adımın ciddi bir işareti olduğunu belirtti.

Ethereum, piyasanın konsolidasyon aşamasına girmesiyle son kârlarını eritti!
Yazma sırasında, Ethereum 130 dolarlık  fiyatıyla işlem görüyor ve bu da kripto para biriminin son yükselişinin zirvesinde belirlenen günlük 150 doların üzerindeki seviyelerden yüksek bir düşüşe işaret ediyor. Bu ralli ilk olarak Perşembe öğleden sonra başladı ve 110 dolar civarında kripto para biriminin bu haftanın başlarındaki fiyatında güçlü bir artışa işaret etti.

Bu konsolidasyon döneminin yukarı doğru kırılmasından sonra ETH, Bitcoin’in 6.900 dolara tırmanmasıyla birlikte 153 dolara kadar yükseldi ve bu hareket kripto parayı daha da düşmesine neden olan güçlü bir direnç seviyesine yönlendirdi. Görünüşe göre Ethereum, 130 ila 135 dolar arasında değiştiği için yana doğru ticaretin başka bir aşamasına giriyor gibi görünüyor.

Bitcoin tahminleri tutan analiste göre, Ethereum için sıradaki seviyeler
Twitter’da tanınmış bir kripto para birimi analisti olan Crypto Michaël, ETH’nin yaklaşık 150 dolar ve 180 dolarlık anahtar yüksek direnç seviyelerine kadar bir hareketi izlediğini fark ediyor. Son yükseliş trendi sırasında Ethereum 150 dolardan reddedildiği için, analiste göre kripto parada mevcut desteğine 100 dolar civarında acımasızca bir düşüş yaşanabileceği görülüyor. Bitcoin tahminleri tutan analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETHEREUM: BU KONUDA DAHA FAZLA DESTEK TESTİ GÖRMEYİ BEKLİYOR. GÜZELCE 152-153 DOLAR HEDEFİNE DOĞRU YÜRÜDÜ. 120 DOLARLIK BÖLGEDE SIÇRADI VE ANINDA 135 DOLARI REDDETTİ. KRİPTO PARA ŞİMDİ 140-144 DOLARLIK BİR RALLİ GÖREBİLİR, ANCAK SONRA ETH’DE 103-107 DOLARI GÖRMEYİ BEKLEYEBİLİRSİNİZ. ÖNYARGIYA ARA VER VE 140-143 DOLARI ÇEVİR.

 

Bitcoin, yakın vadede ETH rallisini daha da yükselten önemli bir yukarı doğru hareket sergilemediği sürece, uzmanlara göre kripto para biriminin yakında bir miktar daha olumsuzluk görmesi muhtemel. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Dip Avcılığı mı yoksa Zirve Satışı Mı? İşte Bitcoin HODLers’ının Stratejisi” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.
Kaynak: Kriptokoin

Bu haber 16 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI